lut 23, 2012

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Studniówka – nasz pierwszy bal

Studniówka – nasz pierwszy bal

Każdy chyba pamięta ten piękny czas, kiedy na drzewach kwitły kasztany, a my, jak w amoku przygotowywaliśmy się do najważniejszego egzaminu w życiu. Zanim jednak to nastąpiło, każdy z nas przygotowywał się do swojego pierwszego, najważniejszego balu w życiu – balu, który nigdy więcej już się nie powtórzył – mimo, iż może, jako osoby towarzyszące, byliśmy zapraszani wielokrotnie. Na tym balu nad balami, takim, co się pamięta latami, grała orkiestra, a koledzy i koleżanki wirowały w rytm ulubionych przebojów. Niejeden z nas w ten piękny wieczór po raz pierwszy pocałował swoją sympatię i zaprezentował się naprawdę na wysokim poziomie.

W tym szczególnym dniu żaden z nas nie zapomniał o swoich ukochanych nauczycielach – tych, którzy przez te kilka lat pochylali się nad nami i przekazywali nam skarb najcenniejszy wiedzę. Nie szczędzili trudu, a ni serca, by nauczyć nas wszystkiego, co sami umieli.

I tak od wielu lat – nauczyciele pochylają się nad młodzieżą i towarzyszą jej w momentach trudnych i tych radosnych, dlatego nie wolno o nich zapominać. W podzięce warto im podarować coś sympatycznego –np. jakiś fajny kubek – może być np. taki od kujona.

Dodaj komentarz