maj 29, 2012

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

W rytmie Mendelsona

W rytmie Mendelsona

Zbliża się czerwiec, miesiąc, w którym królują na stołach truskawkowe cuda, strumieniami leje się słodka oranżada i mnożą się śluby. W tak pięknych okolicznościach przyroda, rośnie człowiekowi serce i dusza się raduje, a co za tym idzie, jest on bardziej skłonny do popełniania głupot i podejmowania decyzji – czasem na całe życie.

O ile sytuacja młodych wiadoma jest od dłuższego czasu, ponieważ w Polsce przygotowania do ślubu zaczynają się na długo przed samą ceremonią – najczęściej od znalezienia dobrej sali weselnej, o tyle sytuacja gości weselnych jest już mniej różowa. Biedzą się oni nad znalezieniem odpowiedniego prezentu, bo chociaż ciągle najłatwiej jest podarować kopertę z odpowiednią zawartością, to jednak dla niektórych, wydatek rzędu set złotych jest wciąż zbyt wielki.

Dlatego coraz częściej powstają strony, na których młodzi przekazują swoim gościom wszystkie potrzebne informacje, umieszczają na nich zdjęcia z oświadczyn i najpiękniejszych chwil swojego życia, a także zamieszczają linki do sklepów internetowych, w których znajdują się różnego rodzaju produkty, które na pewno przydadzą się młodym na nowej drodze życia. Można tam znaleźć prezenty od takich zupełnie niedrogich, jak np. kubek czy filiżanka, po nowej generacji pralkę czy telewizor. Wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie interesujący nas przedmiot i już kwestią prezentu nie musimy się martwić. A potem to już tylko zabawa do białego rana.

Dodaj komentarz