cze 30, 2012

napisane przez w kategorii Filiżanki | 0 Comments

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Rok szkolny za nami, a więc, kto tylko cały i zdrowy szykuje się na wakacje. jak co roku – kierunki wojaży wakacyjnych są podzielone. jedni wolą wodę, inni zdecydowanie wypoczynek aktywny w górach, jeszcze inni podziwiają pięknu rodzimego krajobrazu, kolejni delektują się zagranicznymi podróżami do krajów, gdzie słońce nie zachodzi nigdy.

Wszystkim wakacyjny wypoczynek kojarzy się ze słońcem, ciepłem, swobodą, brakiem zmartwień i ogólnie z luzem. W pracy zostawiamy firmowe dylematy i problemy, w szkole niedouczone zeszyty, w domu garść codziennych zmartwień i ruszamy w świat.

A jeśli brak trosk i zmartwień, jeśli nie musimy troszczyć się o zapewnienie sobie i innym bytu, to co takiego robimy całymi dniami.

NIC – leniuchujemy do południa, jemy puszystą jajecznicę na późne śniadanie – nawet kuchnie hotelowe serwują je swoim klientom, wylegujemy się na plażowych leżakach, taplamy w wodzie – nawet niewielki zbiornik może być nie lada rozrywką, jeśli można się w nim zanurzyć bez brzemienia ciążącego nad głową.

Późnym popołudniem w barze szybkiej obsługi zjadamy jakiś kulinarnych specjał, delektujemy się filiżanką wybornej kawy, oczywiście jest alternatywa dla bardziej spragnionych w postaci złocistego trunku.

A wieczorem, przy lampce wina, można delektować się zachodem słońca. Fajnie? No jasne…..

Dodaj komentarz