kwi 21, 2011

napisane przez w kategorii Kubki Nici | 0 Comments

Wielkanocne Alleluja

Wielkanocne Alleluja

Długo czekaliśmy w tym roku na Wielkanoc. Karnawał był dosyć długi, toteż długi był okres oczekiwania na święta. Nareszcie jednak przyszedł czas, by zacząć do nich przygotowania. Najwyższy czas, w większości polskich domów okna już umyte, podłogi napastowane, a pająki, które uwiły sobie gniazda w ciepłych katach naszych domów, wypędzone. Zostały jeszcze najważniejsze zakupy. Malowanie pisanek, pieczenie ciast i bab wielkanocnych oraz ostanie zakupy prezentowe. No i jak co roku klops, no bo, co można podarować, kiedy się nie wiele wie na temat obdarowywanego, a bywa, że i takie prezenty trzeba przygotować.

Nic trudniejszego. Dla takich osób bardzo dobrym, a zarazem niezbyt zobowiązującym prezentem będzie kubeczek. Firma Nici ma w swojej ofercie również kubek okazjonalny, który możesz dostać w sklepie internetowym fajnykubek. pl.

Z szerokiej oferty sklepu możesz wybrać ten, który będzie Ci najbardziej odpowiadał – nawet taki z wielkanocnym królikiem. Obdarowywanie to przyjemność, a nie przymus, dlatego warto zrobić radość sobie i innym. Wesołego Alleluja.

 

 

 

 

Dodaj komentarz