maj 20, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Mamie w dniu Jej święta

Mamie w dniu Jej święta

Zbliża się wielkimi krokami, dzień, w którym okazujemy szacunek i całe morze miłości naszej mamie. Raz w roku ich trudna rola – macierzyństwo  – zostaje w pełni docenione.

W tym Dniu wszystkie dzieci, małe i  duże przypominają sobie o swoich mamach. Nawet z odległych zakątków świata ślą do nich słowa pełne miłości i czułości. W tym dniu mamy są szczególnie wzruszone, bo wiedzą, że ich trud nie poszedł na marne.

Piękne to święto. Oczywiście o mamie należy pamiętać przez cały rok.  Nie tylko z okazji ich święta. Oczywiście wyrazem naszej pamięci mogą być życzenia składane bezpośrednio. Mama ucieszy się że specjalnie do widzi nas.Możemy wysłać piękną kartkę z gorącymi życzeniami. Można zatelefonować i usłyszeć jej radosny głos. Napewno czekała na dowód pamięci o niej. Miło byłoby zrobić jakiś prezent. Takim prezentem mogą być kwiaty, pudełko czekoladek, jakaś drobizag,. Równie dobrym (a nawet lepszym)prezentem może być kubeczek ze specjalną dedykacją dla mamy – kochanej, cudownej, wystrzałowej, czy odjazdowej. Bo mamy są różne, ale najbardziej cenimy w nich to, ze są kochane. One kochają nas bezwarunkowo i my je także.

Dodaj komentarz