maj 28, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Na grzyby, na ryby, do łóżka

Na grzyby, na ryby, do łóżka

Wielkimi krokami zbliża się pora urlopowa. Coraz częściej rozmarzonym wzrokiem przeglądamy katalogi biur podróży. Jeździmy palcem po mapie, w poszukiwaniu najlepszego miejsca wypoczynku. Możemy wybrać wakacje w kraju, które również – wbrew powszechnej opinii – cieszą się coraz większym wzięciem. Ze względu na coraz większą ilość oferowanych atrakcji.

Przeglądamy również oferty zagraniczne. Cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – pomimo sytuacji politycznej w niektórych krajach arabskich – ze względu na pewną pogodę, wysokie temperatury i komfort obsługi.W rzeczy samej nie jest istotne, który kierunek urlopowy wybierzemy.Ważne, by w czasie tych wakacji naprawdę dobrze wypocząć.

Każdy z nas jednak relaks pojmuje w zupełnie inny sposób. Jedni wolą całymi godzinami wylegiwać się na słońcu – popijając z wysokich kubków drinki z palemką.Albo całymi godzinami łowić ryby,popijając z kubka wędkarza. Inni czerpią radość z wypoczynku aktywnego – jazdy na rowerze z kubkiem rowerzysty w plecaku.A jeszcze inni czerpią rtadość z pływania, czy wycieczek wysokogórskich. W czasie letnich wojaży warto zabrać ze sobą, rzecz, która przyda się w każdych okolicznościach przyrody – swój kubek w którym bez względu na porę będziemy mogli napić się wspaniałej kawy lub herbaty, a w ekstremalnych sytuacjach nawet wody prosto potoku.

Dodaj komentarz