cze 1, 2011

napisane przez w kategorii Kubki Nici | 0 Comments

Dzień dla dzieci

Dzień dla dzieci

Dla wielu wyczekiwany już od dawna, jeden, jedyny w roku, prawie tak fajny, jak Mikołajki, czy Gwiazdka. Dzień Dziecka, bo o nim właśnie mowa zostaje w pamięci na bardzo długo, ponieważ kojarzy się z czymś przyjemnym i długo wyczekiwanym – z otrzymywaniem prezentów.

Dorośli, którzy w dalszym ciągu czują się dziećmi również w tym dniu mogą liczyć na prezenty – drobne oznaki miłości. Może nie są już one tak spektakularne i nie wywołują tyle emocji, ale przywołują na twarz uśmiech i sprawiają, że wokół serduszka nagle robi się cieplej. To może być drobiazg – pudełko czekoladek, srebrne serduszko, czy kubek z dedykacją specjalnie dla nas. Wszystko to wcale nie kosztuje wiele, a naprawdę wzbudza prawdziwe emocje i zacieśnia więzy miłości pomiędzy najbliższymi.

Oczywiście dzieci oczekują od swoich rodziców większej inwencji, dlatego warto pamiętać, że prezenty nie są tylko materialne, dlatego warto o tym pamiętać, wybierając prezent dla swoich milusińskich. Jeśli zatem czujesz się dzieckiem, to postaraj się, by dzisiejszy dzień, był dla Ciebie szczególnym świętem.

Dodaj komentarz