cze 23, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Ojca dzień

Ojca dzień

Był z nami od dnia narodzin, ale kochał nas zanim jeszcze pojawiliśmy się na świecie. Potem, kiedy dorastaliśmy, pozwalał nam na więcej niż mama, wymyślał fajniejsze zabawy, chronił nas przed niebezpieczeństwem, a na dobranoc czytał najfajniejsze historie.

Nasz kochany tatuś. 23 czerwca przypada jego święto. Z tej okazji wszystkie dzieci duże i małe powinny przypomnieć sobie o swoim ojcu, gdziekolwiek by się on nie znajdował, i złożyć mu najserdeczniejsze życzenia. Warto również podarować ojcu coś od serca (bo tatusiowie też lubią dostawać prezenty). Jeśli zatem znamy doskonale pasje naszego ojca, to zapewne nie będzie z tym najmniejszych problemów, jeśli jednak jest to dla nas ciągle tajemnicą i nie chcielibyśmy popełnić jakiegoś faux pas, to lepiej zdecydować się na prezent ponadczasowy, niebanalny i od serca i podarować ojcu na przykład kubeczek z jakąś sentencją.

Sklep internetowy fajny kubek ma do zaoferowania z okazji tego szczególnego dnia, szeroki asortyment kubeczków dla ojców. warto zapoznać się z ich ofertą i obdarować tego, który był przy nas w czas radości i łez.

Dodaj komentarz