lip 24, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Śniadanie dla malucha

Śniadanie dla malucha

Dzieci uwielbiają piękne rzeczy. Od zabawek po rzeczy codziennego użytku.  Możesz mieć w swoim domu małego melomana, który będzie zachwycał się tym, co piękne.

Od zabawek, które mu podarujesz, aż po zastawę stołowa, a w niej między innymi talerzyk, miseczka, czy piękny kubek. Warto kształtować gusta malucha już od najmłodszych lat, by potem potrafił otaczać się rzeczami nietuzinkowymi, pięknymi, nie wymagającymi wielkich nakładów finansowych. w jaki sposób można tego dokonać. Otóż warto rozpocząć od wprowadzania rytuału codziennych wspólnych śniadań.

Stawiaj przed maluchem całą zastawę, pamiętając przy tym, by przy Twoim miejscu również znalazł się talerzyk i piękny kubek lub filiżanka. Dla dziecka nie ma bowiem niczego bardziej edukującego, jak nauka poprzez przykład, który idzie przecież z góry.

Sklep internetowy fajnykubek.pl ma w swojej ofercie mnóstwo wspaniałych kubków i kubeczków, które przypadną do gustu naszym milusińskim, a i mama na pewno znajdzie dla siebie coś, co ją zachwyci i oczaruje i najważniejsze – sprawi, że wspólne śniadania z maluchem, staną się prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz