sie 28, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Sto lat dla malucha

Sto lat dla malucha

Urodziny to dla naszego dziecka świetna zabawa i ogromne przeżycie, a dla nas organizacyjne wyzwanie. Urządzenie przyjęcia dla grupy maluchów, to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Poczynając od tych pierwszych, najważniejszych urodzin, aż do momentu zapraszania przez same pociechy swoich gości.

Na początku zapewne zdecydujemy się na urodziny w domu. Wtedy przydadzą nam się umiejętności organizacyjne, a także kreatywność i ciekawy pomysł na przyjęcie. Świetnym rozwiązaniem jest temat przewodni, który nada kierunek przygotowaniom. Jeśli zdecydujemy się na imprezę w stylu Disney’a nie będzie problemu z przebraniami – maluszki będą miały duży wybór, od Myszki Miki przez Kubusia Puchatka po Śpiącą Królewnę. Mając całościowy zamysł imprezy, łatwiej będzie również przygotować zaproszenia i dekoracje.

Oczywiście nie możemy zapominać o poczęstunku dla małych imprezowiczów. Pierwsze, co przychodzi nam na myśl to tort. Najlepiej, żeby był duży, pyszny i kolorowy. Tort jednak nie wystarczy, by napełnić brzuszki małych psotników. Strzałem w dziesiątkę są kolorowe przekąski – dzieci uwielbiają jedzenie, które kojarzy im się z łakociami. No i oczywiście napoje. Dla małych gości najlepszym rozwiązaniem będzie podanie ich w kubeczkach – kolorowych, najlepiej z wizerunkiem ulubieńców – misiów, czy krówek. Można je nabyć w sklepie internetowym www.fajnykubek.pl.

Takie urodziny na pewno będą bardzo udane, a dziecko będzie je wspominać przez cały kolejny rok.

Dodaj komentarz