wrz 20, 2011

napisane przez w kategorii Kubki Nici | 0 Comments

Jesień w kolorze czekolady

Jesień w kolorze czekolady

Za oknem deszcz nie zachęca do spacerów, ale domowe zacisze z ulubiona muzyka w tle i kawą zaparzoną w ulubionym kubku z pandą ,http://www.fajnykubek.pl/kolekcja-kubkow-nici/panda-p-15.html   który można kupić na stronie internetowej www. fajnykubek,pl,  sprawiają, że patrzysz na świat nieco bardziej optymistycznie. Pandy maja to do siebie, że, jak tylko się na nie spojrzy, świat staje się jaśniejszy.

A może tak małe spotkanie  z przyjaciółmi. Bo kiedy nie ma słońca, to właśnie oni są twoimi najjaśniejszymi promieniami. Organizując dla nich małe after party pamiętaj, by nie zabrakło niczego dla ciała – patrz małe co nieco w postaci słodkiej przekąski na dobry początek i czegoś wyrafinowanego dla ducha- niezapomniane filmy, zdjęcia, czy muzyka.

A może mała partyjka pokera zapijanego niewielka ilością likieru malinowego. Wszystko to, co sprawi, że zapomnisz o codzienności za oknem, będzie lepsze niż siedzenie z fotelu z miną ponuraka. A po fantastycznym wieczorze w gronie przyjaciół, zafunduj sobie jeszcze jedną przyjemność – gorące kakao z syropem czekoladowym. Ułóż się wygodnie na kanapie i delektuj się ta wyborną, niebiańską rozkoszą.

Dodaj komentarz