wrz 20, 2011

napisane przez w kategorii Filiżanki | 0 Comments

Tete a tete w babskim gronie

Tete a tete w babskim gronie

Radość obcowania w babskim gronie, nie może się równać z niczym innym na świecie. Zabieganym kobietom, które ciągle w społeczeństwie uważane są tylko za przysłowiowe matki, żony i kochanki, należy się również chwila wytchnienia. A nikt tak nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta właśnie.

Okazji do spotkań może być wiele, ale najfajniejsze są spotkania bez okazji. Takie, na których spotyka się kilka kobiet, by poplotkować, przyjrzeć się nowinkom modowym, http://fajnykubek.pl/mala-czarna/mala-w-sukieneczki-p-335.html powspominać cudowny czas wakacyjnej laby. Kiedyś nasze babcie i ciotki spotykały się wspólnie w różnych okolicznościach: a to na skubaniu pierza, a to na gotowaniu na wesela, chrzciny, święta wszelakiego rodzaju.

Kuma do kumy na klachy przychodziła. Dzisiaj w naszym zabieganym życiu nie ma już na to czasu, dlatego kobiety są coraz bardziej podatne na depresje i zostawione samym sobie. A może warto przywrócić staropolską tradycję obcowania we własnym gronie. Nie trzeba oczywiście przynosić na nie kaczki, czy kury do skubania, ale warto przynieść filiżankę z ulubionym napojem lub butelkę czegoś mocno czerwonego, aby emocje nabrały intensywniejszej barwy. Po takim spotkaniu świat na pewno okaże się piękniejszy, kobieta bardziej doceniona, a depresja wyprowadzi się na dobre. Polecam. Sprawdzone i bardzo dobre.

Dodaj komentarz