wrz 20, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Oj, córciu córciu – czyli wieczór panieński

Oj, córciu córciu – czyli wieczór panieński

Choć zwyczaj odprawiania wieczorów panieńskich czy kawalerskich jest stosunkowo młody, posiada już ogromną rzeszę zwolenników. Wieczór panieński to niezwykły wieczór, na którym zwyczajowo Panna Młoda żegna się z wolnością i swobodą na rzecz wspólnego życia z wybrankiem serca.

Impreza taka zwykle organizowana jest w restauracji, w knajpie, a czasem nawet w domu, a głównymi organizatorami są przede wszystkim koleżanki, znajome czy kuzynki  przyszłej Pani Młodej. Warto więc tak zorganizować ten czas, by był on niezapomniany i zapadł w pamięci na długo.

Oczywiście obowiązkową częścią imprezy jest obdarowywanie przyszłej Panny Młodej prezentami, które osłodzą jej rozstanie z wolnością. Pomysłów oczywiście jest wiele, od najbardziej szalonych, do tych bardziej stonowanych. Panna Młoda może zatem otrzymać „pieprzną“ bieliznę erotyczną, rogi diablicy, skrzydła aniołka, strój pielęgniarki, czy pluszowe kajdanki. Mogą to być bardziej subtelne prezenty w postaci http://www.fajnykubek.pl/kubek-dla-pan/kubek-extra-laski-p-162.html z wizerunkiem sex bomby, czy ekstra laski. Obydwa można nabyć w sklepie internetowym www. fajnykubek.pl. Obdarowując Pannę Młodą wyrażamy naszą sympatię i najlepsze życzenia na nowej drodze życia.

Dodaj komentarz