lis 6, 2011

napisane przez w kategorii Kubki Nici | 0 Comments

Na chłody włóż futerko

Na chłody włóż futerko

Zbliża się czas, kiedy każdy z nas wyciąga z ciemnych zakamarków szafy, pawlaczy, strychów, czy piwnic cieplejsze ubrania. Odkurzamy je, pierzemy, odświeżamy, by znowu mogły nam służyć całą długą zimę. Wśród klasycznych, kurtek, płaszczy i trenczy, znajdują się również amatorzy prawdziwych futer. Kiedyś posiadanie takiego futerka stanowiło o luksusie i statusie społecznym noszącego, ale z biegiem czasu, kiedy ruchy ekologiczne ruszyły do ataku, coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z tego rodzju luksusu w obawie przed oskarżeniem o nienawiść do zwierząt i ich wielką krzywdę.

Oczywiście posiadanie prawdziwych futer wiąże się niejednokrotnie z dramatem zwierząt, które musiały oddać życie, ale na szczęście dzieje się tak coraz rzadziej, na skutek wprowadzenia na rynek futerek, które wyglądem przypominają te prawdziwe, a są wykonane z syntetycznych tkanin, imitujących lamparcie cętki, czy niedźwiedzie futerko. A wszystko pięknie wykończone i zasługujące na niekłamany podziw, zarówno ze strony kupujących, jak i oglądających – nawet ekologów.

Firma Nici również na ten jesienno – zimowy czas postanowiła wzbogacić swoją szatę (a może szafę), o kolekcję kubków w futerkach. Znaleźć tam można lamparcie cętki, czy skórę aligatora. Wszystko ozdobione sympatycznymi postaciami zwierzątek, których skóry znajdują się na kubeczkach. Takie piękne kubeczki można nabyć  w sklepie internetowym www.fajnykubek.pl. Warto zaopatrzyć się w taki kubeczek, zanim nadejdą prawdziwe chłody.

Dodaj komentarz