lis 20, 2011

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Rowerowe zdobycze

Rowerowe zdobycze

Właściwie sezon rowerowy należy uznać za zamknięty, bo kiedy temperatura spada poniżej zera marzną i ręce i uszy i bardzo łatwo złapać przeziębienie. A przecież nie o to nam chodzi, ponieważ sport to zdrowie i wszystkim posiadaczom dwóch kółek tak się właśnie kojarzy.

Oczywiście każdy wytrawny rowerzysta doskonale wie, że prze zimą rower trzeba dobrze zabezpieczyć. Trzeba dobrze posmarować wszystkie metalowe części i zabezpieczyć ramę i siodełko, no i znaleźć odpowiednie miejsce do przezimowania dla swojego wehikułu. Najlepiej jeśli będzie to miejsce suche i przewiewne, piwnica lub garaż. W takim bezpiecznym schronieniu może poczekać do wiosny. A ona przecież tuż, tuż…

A co robić, kiedy nasz ulubiony transport przeczekuje w bezpiecznym schronieniu. Można oddać się z lubością innemu hobby – na przykład łyżwom, czy nartom – to również bardzo przyjemny sport i rewelacyjnie sprawdza się w warunkach zimowych. Dla tych jednak, którzy nie potrafią pogodzić się ze strata, proponujemy wspaniały prezent w postaci kubka rowerzysty, który można nabyć w sklepie internetowym www.fajnykubek.pl. Na pewno sprawdzi się jako wspomnienie wakacyjnych, rowerowych wojaży, a w lecie będzie go można zabrać w podróż dookoła świata – na dwóch kółkach oczywiście.

Dodaj komentarz