sty 27, 2012

napisane przez w kategorii Kubki | 0 Comments

Ferie czas zacząć

Ferie czas zacząć

Ferie w pełni, dla niektórych trwają już od tygodnia, dla innych dopiero się zaczynają, a jeszcze inni myślą już o powrocie do szkoły. Na szczęście zima trochę dopisała i pozwoliła młodym skorzystać ze swoich uroków.

W górskich miejscowościach w tygodniu i w czasie weekendu panuje radosny nastrój. Co prawda trzeba poświęcić trochę czasu, by dostać się na wyciąg i móc zjechać po ośnieżonych trasach narciarskich, ale czego się nie robi dla własnych pasji, by móc je zrealizować. Młodzież, która przebywa na zorganizowanym wypoczynku, ma ułatwione zadanie, bo ma wykupione całodzienne karnety, które upoważniają do wielokrotnych zjazdów.

A co po całodniowym szusowaniu? – Najlepszy może się okazać ciepły posiłek – miseczka regeneracyjnej zupy lub  przynajmniej tzw. gorący kubek , który nie tylko rozgrzeje, ale również doda energii na cały następny dzień. Polecany jest żurek w chlebie lub barszcz czerwony, albo herbata z imbirem, cytryną i miodem – a  na deser, kiedy już będziecie pewni, że szaleństwa na stoku na dzisiaj się skończyły – polecamy pyszniutkiego grzańca.

Dodaj komentarz